this link rolex replications for sale.check out here replica rolex.these details https://www.feelreplica.com.this hyperlink https://www.egreplica.com/.shipping https://replicasrelojesaaa.es/.this contact form repliki zegarkow.click for info https://luxury-replicawatches.com/.next page https://shopreplicawatches.com/.Get More Information watches replica high quality.learn this here now buy replica watches.Wholesale https://www.computerswatches.com/.Home Page www.dietwatches.com.With Fast Delivery noob factory.see this here replica patek philipe.With Cheap Price bell and ross replica watches.more helpful hints https://www.businessfranckmuller.com/.Fast Delivery https://www.richardmillebarth.com/.click to investigate fake rolex watches.More details about www.bankbellross.com.High-quality fake breitling.

nestandarti

mēbeļu risinājumi

узнать больше

Laipni lūdzam mēbeļu pasaulē OKKO PLUSS

”OK&KO” ir iniciatīvu cilvēku - speciālistu grupa mēbeļu un interjera, tehnoloģijas un ražošanas izstrādājumu dizaina jomā pēc individuāla pasūtījuma.

Veiksmīgi strādājot tirgū vairāk kā 10 gadus mūsu kompānija ir rekomendējusi sevi kā drošu, izcilu biznesa partneri.
Mēs ne tikai vienkārši izgatavojam mēbeles. Mēs veidojam skaistuma un funkcionalitātes harmoniju, sekojam visām pasaules dizaina tendencēm un esam gatavi piedāvāt jebkurus interjera stilistiskos risinājumus Jūsu gaumei – no ultra mūsdienīgiem līdz izmeklēti klasiskiem. Mūsu mēbeļu firmas darbības galvenie virzieni ir – iebūvētu mēbeļu izgatavošana pēc individuāliem projektiem. MŪSU STILS – NESTANDARTA RISINĀJUMI.

MŪSU PARTNERI

Mēbeļu izgatavošana pēc pasūtījuma

Mēs esam gatavi realizēt dzīvē Jūsu projektu kā ekonomisko variantu, tā arī pēc augstas klases kanoniem: izmantojot vērtīgu koku veidu masīvus un oriģinālus dekora elementus. Izgatavojamais mēbeļu sortiments ir plašs un daudzveidīgs: virtuves mēbeles, viesistabas, guļamistabas, kabineti, bērnu istabas mēbeles, ofisa mēbeles, priekšnami, skapji, galdi un jebkuras citas korpusa mēbeles. Mēs esam gatavi piedāvāt Jums dažādus dizaina risinājumus mēbelēm, izstrādāsim dizaina mēbeles, rēķinoties ar izmēriem un telpas īpatnībām, ņemot vērā Jūsu vēlmes.

Mēbeles pēc pasūtījuma – tas ir ne tikai ērti un komfortabli Jums, tā ir pašu stila izveide Jūsu dzīvokļa interjerā. Tādas mēbeles paredz individuāla projekta izstrādi. Tādā veidā, katrs priekšmets ir neatkārtojams. Mēbeles pēc pasūtījuma var pasvītrot individualitāti, kā arī atrast labāko variantu istabas iekārtošanai par jebkuru plānojumu un platību.

Mēs izgatavosim ekskluzīvas mēbeles pēc pasūtījuma. Ir iespēja izstrādāt modeļus pēc Jūsu fotogrāfijām, skicēm, rasējumiem un materiāliem. Mēs izmantojam tikai mūsdienīgas tehnoloģijas, kvalitatīvu furnitūru un materiālus. Mūsu speciālisti izgatavo mēbeles pēc individuāliem projektiem, jebkuriem izmēriem, konfigurācijām.

Mūsu kompānija piedāvā Jums kvalitatīvas mēbeles par pieejamu cenu, mēs palīdzēsim izveidot interjeru, kas pilnībā atbildīs Jūsu gaumei un raksturam, izmantojot labāko mūsdienu aprīkojumu.

PROJEKTU PIEMĒRI